Muzyka jest wyższym objawieniem niż wszystka mądrość i jakakolwiek filozofia.

- Ludwig van Beethoven

BEZPŁATNY PROJEKT


Wykonanie każdego projektu czy wyceny poprzedzone jest rozmową z klientem. Staramy się zebrać jak najwięcej informacji dotyczących nie tylko wymiarów powierzchni do nagłośnienia czy też wystroju. Równie ważne są parametry akustyczne danego pomieszczenia i elementy wykończenia mogące mieć wpływ na występowanie pogłosu. Ta wiedza uzupełniona o wymagania klienta dotyczące funkcjonalności systemy w większości przypadków pozwala nam na stworzenie oferty. Przy rozpiętości technicznej produktów dostępnych na rynku zawsze przygotowujemy kilka ofert. Jednak jakość w każdym przypadku jest bezkompromisowa.W przypadkach złożonych o bardzo trudnej akustyce przeprowadzamy symulację komputerową pozwalająca określić ciśnienie akustyczne w danym pomieszczeniu bazując na parametrach techniczny dostarczanych przez wiodących producentów głośników. Ma to ogromne znaczenie kiedy szczególnie zależy nam na zrozumiałości komunikatów głosowych.

SPRZEDAŻ

Nasz firma to nie tylko instalacje. Budując wieloletnie relacje z producentami urządzeń nagłośnieniowych możemy zaproponować Państwu dostawę produktów z szerokiej gamy rynku muzycznego w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonała znajomość branży i znajomość zagadnień akustycznych pozwala nam dobrać dla klienta najlepsze rozwiązania.

Możemy dostarczyć m.in
  • mikrofony bezprzewodowe
  • systemy konferencyjne
  • przenośny system nagłośnieniowy
  • systemy nagłośnienia do samodzielnego montażu
  • wzmacniacze miksujące 100V
  • kolumny głośnikowe 
  • głośniki sufitowe
  • głośniki tubowe
  • oświetlenie sceniczne
  • przewody, kable , wtyki
W naszej dystrybucji znajdą Państwo urządzenia uznanych firm posiadających polską gwarancję i zapewniających serwis na doskonałym poziomie.
Prowadzimy postępowanie serwisowe za naszych klientów. W większości przypadków zapewniamy zastępcze urządzenia na czas reklamacji.
Każdorazowo przeprowadzamy szkolenie  z zakresu uruchomienia i eksploatacji wszystkich sprzedanych produktów. W przypadku sprzedaży małych systemów nagłośnienia po przesłaniu rzutów nanosimy miejsca instalacji głośników udzielając wskazówek dotyczących instalacji.


INSTALACJA

Przed przystąpieniem do każdej instalacji dostarczamy klientowi harmonogram prac związanych z instalacją. Priorytetem przy przeprowadzanych instalacjach jest dotrzymanie wcześniej ustalonych terminów i warunków. P
Jakość wykonania instalacji jest najwyższym priorytetem i jednocześnie gwarancją dla nas i Państwa, że instalacja będzie służyła długie lata.Zawsze dbamy o nienaganny porządek w miejscu wykonywania instalacji
Nasi instalatorzy po wykonaniu instalacji, szkoleniu i uruchomieniu systemu nie pozostawią po sobie nic prócz czystego dźwięku..